HAKKIMIZDA

Masachi, 1999 Yılında 13 kişi ile 1.500 m² alanda ve kısıtlı olanaklarıyla bir hayale vücut verme amacı ile başladığı ticari faaliyetlerine bugün, sahibi olduğu 12.000 m² kapalı alanda; mühendis, mimar, teknisyen ve konusunda uzman ekibi ve son teknoloji makine parkuru ile durmadan düşünüyor, tasarlıyor, üretiyor.
Sektöre farklı ve yenilikçi bir soluk katma adına; kabul görecek radikal çizgiler, yaratıcı tasarım, spesifik renk ve materyal ile kaliteli ürün, müşteri memnuniyeti ve son olarak güler yüzlü hizmeti ile fark yaratmaya devam ediyor. Bunların hepsini heyecan ve inançla birleştirince ortaya çıkan sonuç ise Sektörünün “KUTUP YILDIZI” olmak.

Masachi’yi tercih edenlerin takdiriyle markamız 22. yılını kutlarken; teknoloji temelli, kalite odaklı, genç ve dinamik ekibi ile hayal etmeye ve bu hayalleri gerçeğe dönüştürmeye devam ediyoruz. Proje Departmanı satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerle sadece ürün değil, katma değerli hizmetler sunuyoruz.

Markamız ile ofis, kurum, kampüs gibi tüm sosyal alanlarda kaliteli ürünleri ve hizmeti ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı hedefliyoruz ve değişen zevklere hitap ederek yeni fonksiyonlarla birlikte koleksiyonumuzu çeşitlendiriyoruz. Sektöre getirdiği özgün ve modern tasarımlarımız ile markamızın geçmişinden ve tecrübelerinden güç alarak yenilikçi fikirleri uygulamaya devam ediyoruz.

Şu anda 20 den fazla ülkede 120’ yi aşkın İş ortaklarımız ile dünya çapında bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Satış, mimari tasarım, ürün tasarımı, teknik planlama, sevkiyat, muhasebe, hukuk gibi tüm departmanlarımız ile sizlere en doğru müşteri deneyimini yaşatmayı hedefledik ve yenilikçi çizgimiz, mimari desteğimiz, özel üretim opsiyonlarımız ile markamızı sizlerle beraber taçlandırmak istiyoruz.

Vizyonumuz;

“Kutup Yıldızı” olarak yola çıktığımız bu alanda en önemli ilkemizin sizleri memnun etmek olduğunun bilincinde, yenilikçi, yaratıcı, konforlu ürünlerimizle sektörün lider mobilya şirketi olmaktır.

 

Misyonumuz;

Ürünlerimizi, dünya standartlarında, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak şekilde değişen zevklere hitap ederek doğa dostu olarak kaliteli oluşturmak ve üretmektir.

 

Mimari Destek;

Ekibimizin mimar, iç mimar ve teknik çizim kadrosu ile isterseniz tek bir odanızı isterseniz tüm projenizin bitmiş halini en başından görüp, hayalinizdeki ofise kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uzman kadromuz ile sizlerin taleplerini doğru analiz ederek en doğru sonuca ulaşmanız için yardıma her zaman hazırız.

Hazır Ofisler / Özel Tasarımlar:

Farklı m2 lerde büyük ya da yetersiz görülen her alan için doğru ürün ve doğru yerleşim sağlamakta bizlere güvenebilirsiniz. Hayalinizdeki ofis; hayalinizdeki masadan ya da dolaptan geçiyor ise tasarım ekibimiz ile beklentinize cevap verebiliriz.

 

Son Söz:

“Masachi” kalitesi ile özel ürün ve mimari destek hizmetlerini aynı potada eriterek sizlerin her alanda çözüm ortağınız olmaya gönüllüyüz.

Yüzü değişen modern mağazalarımız, uzman personelimiz, birçok alanda yenilenme ve ilerleme isteğimiz ile sizlerle birlikte her geçen gün daha büyük ve daha güçlüyüz.