İptal / İade / Değişim

İPTAL / İADE / DEĞİŞİM

 Satın aldığım ürünü iade etmek istediğimde ne yapmalıyım?  
Siparişiniz size ulaştıktan sonra 14 gün içinde aşağıdaki işlemleri gerçekleştirerek ürününüzü  iade edebilir veya değişimini yapabilirsiniz.  

1) İade edeceğiniz veya değiştireceğiniz ürün kullanılmamış, tahrip edilmemiş, etiketleri koparılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış olmalıdır.  

2) İade veya değişim için ürünü tüm aksesuarları ve orijinal fatura nüshaları ile birlikte adresimize gönderebilir ya da size en yakın Masachi  Mağazasına başvurabilirsiniz.
 

3) İade veya Değişim İçin Kargo Adresimiz:   Hosab 11. Cd. No:1 Nilüfer / BURSA  

İade edilen ürün bize ulaştıktan sonra, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek iade süreci başlatılır. Bu işlemler en az 3 en fazla 15 gün içinde tamamlanacaktır. Ürünün iade şartlarına uygun olması halinde, ürün bedelini ödeme yaptığınız şekliyle size iade ediyoruz. Havale ile ödeme yapmanız durumunda sizden ilgili bilgiler talep edilerek ürün bedeli hesabınıza yatırılacaktır. Kredi kartı ile ödeme yapmanız durumunda ise ürün bedeli kartınıza iade edilecektir. Bankanızın bu bedeli hesabınıza artı bakiye olarak yansıtması 15 günü bulabilir. Masachi’nin bu sürece müdahale etme hakkı yoktur. Site üzerinden aldığınız ürünü mağazamıza iade etmek istediğinizde ürün ve fatura nüshaları ile birlikte mağazamıza başvurabilirsiniz. Mağaza yetkilileri ürünü ve faturasını sizden aldıktan sonra ilgili bilgileri merkezimize iletecek ve ürün bedeli ödeme yaptığınız şekliyle size iade edilecektir. Satın aldığınız üründe sadece kusurlu parça değişimi yapabiliyoruz. Ürünü başka bir ürünle değiştirmek için önce satın aldığınız ürünü, yukarıdaki talimatlara uygun olarak iade etmeniz gerekiyor. Daha sonra almak istediğiniz diğer ürünün siparişini verebilirsiniz. Değişimi yapılmış bir ürünün tekrar değişimi ya da iadesi yapılamaz.  

Teslimat adresi Türkiye dışında olan paketler için iade veya değişim işlemi yapılamamaktadır. Satın aldığım ürün kusurlu çıktı ne yapabilirim? Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içinde bize başvurabilir ve iade talebinde bulunabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde yukarıdaki adımları izleyerek ürünü bize göndermeniz gerekmektedir. Şikayetiniz ile ilgili inceleme süreci başlatılır. Üründe kullanımdan kaynaklanan bir kusur yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenir. Satın aldığınız ürünün kusurlu çıkması durumunda yukarıdaki adrese  “karşı ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. Türkiye dışından verilen siparişlerde kusurlu ürün söz konusu olduğunda eticaret@masachi.com adresine sipariş numaranızı ve şikayetinizi, kusurlu bulunan ürünün fotoğraflarıyla birlikte gönderebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştıktan sonra gerekli işlemler yapılacaktır.  

İade kapsamı dışındaki ürünler Müşterilerin kendi talebiyle üzerinde değişiklik yapılmış, müşteriye özel tasarlanmış ürünlerin iadesini kabul edemiyoruz.  

İPTAL Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz herhangi bir siparişi iptal etmek istediğinizde eticaret@masachi.com adresine siparişin numarasını ve iptal talebinizi bildirerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer siparişiniz “Kargoya Verildi” durumundaysa siparişinizi iptal değil iade edebilirsiniz.    
serviceGÜVENLİ ALIŞVERİŞAlışverişlerinizi güvenli yapabilirsiniz
service30- GÜN GERİ İADE Tüm ürünlerin 30 gün içinde geri iadesi
serviceÜCRETSİZ KARGO 2500 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo
serviceSERTİFİKALI ÜRÜNLERSertifikalarımızla ürününüz artık garanti tescilli

Hediye Çeki


Kullan